Flott sesongavslutning for de aktive i IF Hellas.

Postet av Hellas, IF den 25. Okt 2016

"Årets trener 2016" ble Tine Borge Raaum, som her gratuleres av klubbens leder; Lasse Ygård.

Over 120 utøvere med familie, trenere og andre interesserte, var søndag 23. oktober samlet til sesongavslutning på Drafns Hus i Drammen.

Klubbens leder; Lasse Ygård ønsket velkommen og presenterte styret i klubben og ga en kort orientering om drift av klubben.

Ygård ga deretter ordet til Anne Lene Solberg Gundersen fra Sparebanken Øst, som overrakte gavesjekk på kr.50.000 til Hellas for klubbens engasjement for barn og ungdom. Se egen omtale.

Følgende ble hedret med pokal, plakett eller blomster:

Pokal for finale i mesterskap

  • Vegard Hope Bjørge UM og NM jr finaler.
  • Mathias Kollberg UM og NM jr finaler.
  • Iselin Ween Rustad UM og NM jr finaler.
  • Tomas Marløv UM finale
  • Josefine Grønseth Løken UM finale

Innsatspokalen 2016

  • Thea Kittilsen Andersen.

Prestasjonspokal og plakett med Norsk Friidretts Gullnål for oppnådd mer enn 1000 poeng i en øvelse etter Tyrvngtabellen

Navn

Øvelse

Resultat

Poeng

Iselin Ween Rustad

100 mh

14,84

1016

Mathias Kollberg

Lengde

6,48

1016

Emma Kirkeberg Mørk

800 m

2,18,67

1034

Emma Kirkeberg Mørk

1500 m

4,40,78

1085

Emma Kirkeberg Mørk

2000 m

6,23,71

1137

Josefina Biernacki

60 mh

9,80

1057

Scott Ygård

60 m

7,94

1016

Scott Ygård

100 m

12,61

1032

Scott Ygård

200 m

25,71

1024

Scott Ygård

60 mh

9,71

1018

Scott Ygård

200 mh

29,89

1078

Scott Ygård

Lengde

5,42

1014


Påskjønnelse for glimrende prestasjoner i terreng- og gateløp

  • Martin Kirkeberg Mørk

Buskerud Friidrettskrets Bestemannspremie 2016

  • Gutter 13 år. Scott Ygård
  • Jenter 14 år. Emma Kirkeberg Mørk
  • Gutter 16 år. Mathias Kollberg
  • Gutter 17 år. Tomas Marløv
  • Jenter 17 år. Iselin Ween Rustad

Blomster til Trenere og Hellas «Bøff» til alle aktive

  • Gruppe 4-5 og 6-9 år. Trenere: Akusika Narnor, Jakob Wang og Tine Borge Raaum.
  • Gruppe 10-12 år. Trenere: Heidi Wold og Tomas Marløv.
  • Gruppe 13-14 år. Trenere: Anne-Beth Hoven, Evy Steingrimsen, Rolf Magnus Rinde og Trude Ween Rustad.
  • Jr/Ungdom/Satsningsgruppe. Trenere: Dag Frode Skogheim, Bjørn Bogsti, Mari Hope Bjørge, Robin Ween Rustad og Per-Øyvind Mørk.

Plakett til «Årets Trener»

  • Tine Borge Raaum.

Blomster for glimrende prestasjoner i lange løp

  • Louis Willem Pastoor – Marathon
  • Grete Kirkeberg Mørk – Gate- og Terrengløp

Etter prisutdelingene var det tid for bespisning og det ble servert pizza og brus samt kaffe og kaker til de som ønsket.






Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc